Studenti o premeštanju iz Studenjaka zbog EXPO-a: „Tražimo jasnu garanciju, ne obećanja”

Najava da će stanari F krila Doma II u Studentskom gradu u Beogradu morati da oslobode svoja mesta do 16. aprila 2027. godine, zbog potreba Specijalizovane izložbe EXPO 2027, izazvala je nezadovoljstvo među studentima. Dok Studentski centar “Beograd” tvrdi da nije reč o iseljenju, već o privremenom […]Danas: „Mi se, vala, seliti nećemo“: Studenti u blokadi poručili da neće napustiti Studentski grad zbog Ekspa