Revija golova za kraj sezone

VestiTrostruki strelac Eron Piterson u duelu s igračem Tigrova

Posle tri uzastopna nerešena rezultata u prvenstvu, fudbaleri Boniriga su na rastanku od svojih navijača za ovu sezonu zabeležili ubedljivu pobedu protiv Tigrova sa severa Sidneja – 4:1 (2:0).
Bila je to po svemu sudeći poslednja utakmica Belih orlova u ovoj godini, pošto je mala verovatnoća da će se dva zaostala meča, protiv Sent Džordža i Blektauna, uopšte i odigrati.

Fudbaleri iz Boniriga su tako na koncu sezone pune uspona i padova uspeli da prikažu jednu od najboljih igara u godini, a terensku nadmoć su vrlo brzo krunisali s dva gola, u 9. i 18. minutu.

Apsolutni junak meča bio je iskusni napadač Orlova Eron Piterson, koji je zabeležio svoj prvi het-trik u sezoni, pošto je zatresao mrežu i u 84. minutu.

Ipak, uzbuđenja nisu izostala jer su kod 2:0 za domaći tim gosti uspeli da se vrate u život sredinom nastavka igre, kada su u 64. minutu preko Adelija prepolovili prednost Boniriga.