Grčevita borba za opstanak

101

VestiNa mukama: Fudbaleri Springvejl Belih orlova

Takmičenje u Trećoj premijer ligi Viktorije ulazi u završnicu, a srpski Springvejl Beli orlovi još nisu obezbedili opstanak.
Nadali su se da bi protiv Nanavadinga na domaćem terenu u Kizborou mogli da izvuku barem bod, ali su teren napustili pognutih glava zbog neočekivano teškog poraza – 0:4 (0:2).

Već posle prvog poluvremena videlo se da će Orlovi teško do pobede, a kada su gosti u drugom minutu nastavka poveli sa 3:0 bilo je jasno da će naš tim ostati praznih šaka po 13. put ove sezone.

Ekipa trenera Darka Đurića se na dva kola pre kraja nalazi u nezavidnoj situaciji u borbi za opstanak, jer zauzima pretposlednje mesto. Međutim, Orlovima ide na ruku to što treba da odigraju meč više od konkurenata, pošto u subotu uveče imaju zaostalu utakmicu s Džilongom.

Posle toga, fudbalerima Springvejla predstoji i gostovanje poslednjeplasiranom Vitlsiju, u kojem nikako nemaju pravo na grešku, dok će sezonu završiti na domaćem terenu, ut..Original Article