Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će danas do 12 sati biti Ulica Dragiše Brašovana i okolne ulice, u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, javljaju iz “Vodovoda”. […]RTV: Isključenja vode u Novom Sadu
Radio 021: Deo Limana bez vode


