Izjednačen rezultat na utakmici Srbija-Slovenija – Jović dao gol u poslednjem minutu – Avala News

izjednacen-rezultat-na-utakmici-srbija-slovenija-–-jovic-dao-gol-u-poslednjem-minutu-–-avala-news

Reprezentacije Slovenije i Srbije su remizirale rezultatom 1:1 u uzbudljivoj utakmici drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu koje se održava u Nemačkoj. Utakmica je bila puna prilika i završena je izjednačenjem doslovno u poslednjim trenucima meča. Slovenija je povela u 69. minuti golom Žana Karničnika, ali su fudbaleri Srbije uspeli da izjednače u 96.

The post Izjednačen rezultat na utakmici Srbija-Slovenija – Jović dao gol u poslednjem minutu – Avala News appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.