Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Latest news

PL – Vardi pravio žurku u Mančesteru, “lisice” održale fudbalski čas nemoćnom Sitiju! (video)

Fudbaleri Lestera napravili su veliko iznenađenje u Mančesteru pošto su savladali Siti sa 5:2 u trećem kolu Premijer lige. A sve je počelo sjajno za domaćina, već u četvrtom minutu bivši igrač Lestera doneo je prednost "građanima" nakon sjajnog udarca pravo u rašlje nemoćnog Šmajhela. Lepu šansu imao je i Sterling koji je unutar kaznenog prostora šutirao pravo u golmana. Postigao je Siti još jedan gol, strelac je bio Rodri, ali je on poništen zbog ofsajda. Već minut kasnije, u 37, Voker je napravio prekršaj nad Vardijem u svom kaznenom prostoru, pa je sudija Oliver dosudio penal za "lisice". Sa bele tačke precizan je bio upravo reprezentativac Engleske. A u drugom poluvremenu, potpuni preokret. Kastanj je sjajno probio po desnoj strani, Džejmi Vardi je utrčao ka prvoj stativi i šmekerski savladao iznenađenog Edersona. Samo četiri minuta kasnije, novi penal za Lester, ponovo je Vardi uspeo da iznudi najstrožu kaznu koju je na kraju i izveo. I to nemilosrdno,..

Zvezda je u silnom naletu, ko može da je zaustavi do zimske pauze?

Ne samo da Crvena zvezda ređa pobede od početka sezone u Linglong Superligi Srbije, nego su one sada sve ubedljivije. Pogotovo se to odnosi na poslednja četiri meča, kada se Zvezda sastajala sa ekipama koje su po kvalitetu iznad proseka u domaćem šampionatu. Naime, posle dve minimalne pobede nad Spartakom (3:2) i Proleterom (1:0), Zvezda je ušla u seriju veoma ubedljivih trijumfa: TSC 5:0, Čukarički 3:1, Voždovac 6:0 i Mladost 4:0, pa se postavlja pitanje može li iko (izuzev Partizana ili Vojvodine) da joj do kraja zimske pauze napravi bilo kakav problem. Prilika je zato da pogledamo kakav raspored u domaćem šampionatu Zvezdu očekuje u narednom periodu. U sledećem kolu šampion će dočekati ekipu Napretka koja sada nije ni senka ekipe iz prethodnih sezona, bar sudeći po rezultatima od početka sezone, a onda Zvezdu očekuje najteži ispit i prava provera njenih mogućnosti ove sezone, protiv Partizana u Humskoj, u prvom ovosezonskom derbiju. Posle derbija, Zvezda će doček..

Liga 1 – Duboa spasio “lavove” u Lorijenu (video)

U petom kolu francuske Lige 1, fudbaleri Liona remizirali su u Lorijenu protiv domaćina 1:1. Prvo poluvreme nije donelo puno uzbuđenja, ali je zato drugi deo meča nadoknadio nešto slabije izdanje oba tima. Nakon dubinske lopte ka kaznenom prostoru "lavova", lopta je stigla do Pjer Iveea Hamela koji ju je na sjajan način zakucao u golmanov bliži ugao i doneo prednost svom timu. Sudija Turpan je nakon pregledanog VAR snimka priznao gol, ali radost Lorijena nije dugo trajala. Samo 11 minuta kasnije, Leo Duboa je probio po desnoj strani i unutar kaznenog prostora lepim udarcem desnom nogom savladao Nardija i doneo izjednačenje svom timu. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata. Пласман обезедио SofaScore LiveScore //

Senzacija u Litvaniji, Čanak preslišao Žalgiris!

Veliko iznenađenje u trećem kolu šampionata Litvanije! Posle dva poraza u prva dva kola od Nevezisa i CBeta, ekipa Lijetkabelisa koju sa klupe vodi bivši trener Partizana Nenad Čanak večeras je uspela da kao gost u Kaunasu savlada neprikosnoveni Žalgiris, rezultatom 72:61! Iznenađenje je utoliko veće s obzirom da je Žalgiris u prva dva kola vezao dve pobede od po 33 poena razlike! Ključni period meča bila je treća četvrtina, u kojoj je tim Nenada Čanka potpuno dominirao i u napadu i u odbrani i taj deo igre dobio je sa 29:11! Stečenu prednost u tom deču igre Lijetkabelis je uspeo da zadrži u poslednjem kvartalu i na kraju je zasluženo stigao do pobede. Najbolji akter utakmice bio je Portorikanac Vinales sa 24 poena, a pratio ga je Valinskas sa 13 poena. Kod gostiju se niko nije izdvojio, donekle samo Rabit sa 11 poena i bivši košarkaš Partizana i Fenerbahčea Žofri Lovernj sa 10 poena i šest skokova. -

Dobro poznata slika, Murinjo se oglasio nakon skandaloznog penala: “Slika stara 10 godina…” (foto)

Ne može Žoze Murinjo da se pomiri sa odlukom sudije Pitera Benksa da dosudi penal nakon odgledanog VAR snimka u petom minutu nadoknade vremena. Čitavo Ostrvo je na nogama, glas su zbog te odluke digli Geri Lineker, Alan Širer, ali i sam Stiv Brus, trener Njukasla. Murinjo je na svom Instagram nalogu objavio sliku iz vremena dok je vodio Inter sa opisom: "Slika stara 10 godina", na kojoj rukama aludira na lisice prema sudijama Bio je tada Portugalac veoma nezadovoljan suđenjem u Seriji A, sada je ponovo kivan na sudije, čini se s razlogom... Uostalom, pogledajte i procenite sami OVDE. View this post on Instagram A 10 year old picture A post shared by Jose Mourinho (@josemourinho) on Sep 27, 2020 at 8:50am PDT