Sinđelić nastavio niz pobeda

26

Fudbaleri Vestgejt Sinđelića zabeležili su četvbrtu uzastopnu pobedu u Drugoj državnoj ligi Viktorije. Po drugi put ove sezone savladali su Albion Roverse, ovaj put na gostujućem terenu i to posle preokreta – 3:1 (1:1).
Pred sam meč padala je kiša i teren je bio klizav, a vreme hladno, pravo zimsko. Uprkos svemu, prisutan je bio veliki broj gledalaca koji su aplauzima pozdravljali poteze fudbalera oba tima. Već u 14. minutu domaćin je poveo sa 1:0, ali polovinom prvog poluvremena Lijam Kanel je vratio rezultatsku neizvesnost.

Dvadesetak minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno da fudbaleri Sinđelića povedu sa 2:1, a gol je postigao dvostruki strelac ove večeri Aleksandar Petrovski. Isti igrač je overio pobedu pri samom kraju ovog zanimljivog susreta, kada je postigao svoj drugi pogodak na meču, a šesti u sezoni.

Trener Sinđelića Goran Lozanovski izveo je sastav: Valeze, Dikson (Eftimoski 34’), Džurkić, Kanel, Stat, Petrovski, Sarbin, Gilmor, Tošić, Nikolić (Mekrej 76’), Žori..

The post Sinđelić nastavio niz pobeda appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.