Preokret u režiji Stefana Simića

156

Na stadionu Beograda u Vudvilu, u petak uveče, okupio se značajan broj ljubitelja fudbala, koji su prisustvovali ubedljivoj pobedi domaćeg tima u 8. kolu Prve državne lige Južne Australije.
Igrom u drugom poluvremenu fudbaleri iz Vudvila su razgalili navijače i posle preokreta upisali drugu uzastopnu pobedu posle duge prinudne pauze – 4:2 (1:1).

Fudbaleri Beograda su već u 9. minutu bili za gol u minusu, pošto su gosti došli do prednosti pogotkom Džonsona. Skoro pola sata igre čekalo se na odgovor domaćina, koji je izjednačio preko Stefana Simića i postavio konačan rezultat prvog dela igre.

Do potpunog preokreta došlo je u 53. minutu kada je Moran doveo Beograd do prednosti, da bi samo sedam minuta kasnije Vestern Strajkers drugim pogotkom poravnao rezultat i najavio neizvesnu završnicu meča. Međutim, kako je susret odmicao izabranici trenera Demijana Morija su dodali gas, rastrčali se po terenu i od 71. do 74. minuta došli do nedostižnih 4:2. Najpre je iz jedanaesterca Simić svojim ..

The post Preokret u režiji Stefana Simića appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.