Pobeda čuva vrh tabele

16

Fudbaleri Dajanela Belih orlova zaseli su na prvo mesto Druge državne lige Zapadne Australije i odatle očigledni ne žele da se pomeraju do kraja.
U 4. kolu Druge dražvne lige Zapadne Australije zabeležili su novu pobedu na domaćem terenu, u duelu protiv ekipe Goznels Sitija – 2:1 (1:1).

Izabranici trenera Slobodana Despotovskog opravdali su ulogu favorita u ovom meču, mada početak nije nagoveštavao takav rasplet. Gosti su poveli u 16. minutu preko De Oliveire, ali je samo osam minuta kasnije utakmicu u egal vratio odlični napadač srpskog kluba Dejvid Higni. Bio je to njegov peti gol u prva četiri meča i ubedljivo je najbolji strelac ekipe.

Bolju igru Orlovi su krunisali u drugom poluvremenu golom debitanta Nikole Talimdžioskog u 60. minutu. Novi igrač Orlova je samo desetak minuta ranije ušao u igru, u svojoj prvoj utakmici za srpski klub.

Trener Dajanele Bobi Despotovski odlulio se za sastav: Aleksić (kapiten), Kjuser, Vilson, Maki, K. Despotovski (Dojl 87’), Mekgigan, Stepanovski ..

The post Pobeda čuva vrh tabele appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.