Orlovima pokisla krila

28

Na ponovljenom startu Druge premijer lige (NPL 2) Novog Južnog Velsa, Beli orlovi su pretrpeli ubedljiv poraz na gostovanju kod Spirita – 4:0. Ovo je najteži poraz od kada ekipu vodi trener Vejn O’Salivan.
Već u uvodnim trenucima meča, napadač Spirita je izbio na peterac i samo zahvaljujući požrtvovanom uklizavanju Mekenzija šut je bio izblokiran. Nakon desetak minuta desila se prva akcija Orlova, kada je Kadrić uputio šut glavom preko gola, nakon lepog nabačaja sa boka.

U 15. minutu Spirit je izveo korner, a nabačena niska lopta je probila celu liniju Bonirigovih igrača i nesmetano pronašla put do napadača domaćeg tima koji ju je samo okrznuo za vođstvo domaćina od 1:0.

Spirti je načeo mrežu Orlova već u 15. minutu
U 17. minutu, Mekenzie je nadvisio odbranu Spirita i lepo skrenuo loptu glavom, ali tik preko gola. U narednim minutama trostruka sreća pogledala je Orlove. Najpre je rezervni golman Stefan Điljo, koji je večeras dobio retku šansu da počne utakmicu umesto standardnog čuva..

The post Orlovima pokisla krila appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.