Orlovi “kljucnuli“ bod u gostima

40

Svanulo je napokon i Springvejl Belim orlovima. Posle tri uzastopna nesrećna poraza identičnim rezultatom 1:2, srpski klub je uspeo da na gostovanju protiv Vitlsi Rejndžisa odigra nerešeno 1:1 (1:1).
U meču odigranom na Eping stadionu domaćin je poveo u 17. minutu, da bi Orlovi odmah nakon isteka prvi pola časa igre došli do izjednačenja zahvaljujući raspoloženom Brejdiju Kvinu, kojem je to bio treći pogodak ove sezone.

Iako je prilika u nastavku bilo na obe strane, rezultat se nije menjao do kraja i može se reći da je slađi bod otišao u Kizboro s našim Orlovima.

Trener Artur Kiričijan ukazao je poverenje ekipi u sastavu: Camuranis, S. Jans, Nikolić, Šarić (Tonios 56’), Paola, Kvin, Janković (Namdar 73’), Stanisavljević, Kecojević, Kubenko (Kuei 59’), Del Mediko.

U predigri glavne utakmice mladi tim Vitlsi Rejndžisa pobedio je Orlove sa 2:1 (2:0). Gol za mladi tim Springvejla postigao je Gorsovski u 69. minutu, kada je već bilo 2:0 za rivala.

Sledeću utakmicu Springvejl Beli orlovi..

The post Orlovi “kljucnuli“ bod u gostima appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.