Minimalan poraz Srbije

20

Fudbaleri Ficroj Siti Srbije očigledno nisu uspeli da se oporave od poraza na domaćem terenu u prethodnom kolu, pa su i ovog vikenda napustili teren pognute glave.
Domaći Jaravil je slavio minimalnu pobedu golom pri kraju prvog poluvremena, a stručnom štabu Srbije na čelu sa sportskim direktorom Kovačevićem i trenerom Markovskim ostaje težak zadatak kako da izleče boljku zvanu neefikasnost.

Srbija poslednjih 180 minuta igre nije postigla pogodak i ima prosek manji od jednog gola po meču.

Sastav Srbije: Ranković, Milojević, Bejli, Triantafilopulos (N. Cicmil 70’), Meklin, Lakić, Dž. Papadimitriju, Miloš Ilić, Markovski (M. Papadimitriju 57’), Pavasović, S. Cicmil, Lojd (Bazile 26’), Mekmaster.

U utakmici rezervnih timova Srbija je pobedila sa 3:2, a sva tri gola postigao je Hadžinikolaidis.
U 9. kolu fudbaleri Ficroj igra ponovo u gostima, ovaj put protiv jedne od najjačih ekipa lige Brimbenk Staljonsa. Meč je na programu u subotu, 29. maja od 15.00 časova, na terenu Italija Sporting..

The post Minimalan poraz Srbije appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.