Još jedna pobeda i titula!

31

Još samo jedna pobeda deli fudbalere Svetog Đorđa od senzacionalnog osvajanja titule u debitantskoj sezoni u Premijer ligi Brizbejna!
Kaznena ekspedicija iz Vilavonga zabeležila je proteklog vikenda i deveti uzastopni trijumf u ovogodišnjoj skraćenoj sezoni, a snagu srpskog kluba osetila je i ekipa Gepa, koja je kapitulirala na domaćem terenu – 2:3 (2:2).

„Sveci“ imaju priliku da ukoliko reše u svoju korist i preostala dva meča do kraja prvenstva, ispišu istoriju kao prvi tim u ovom rangu takmičenja koji je završio godinu sa stopostotnim učinkom!

Već na samom početku susreta, pre nego što je istekao pun minut igre, gosti iz Vilavonga su došli do prednosti. Strelac je bio rasni golgeter srpskog tima Nasib Džabel, koji je tako nastavio fantastičan niz i upisao svoj deveti pogodak na isto toliko utakmica.

Međutim, ekipa Gepa je bila rešena da skupo proda kožu. Samo osam minuta kasnije uspeli su da izjednače rezultat i pokažu „svecima“ da će morati dobro da se preznoje kako bi nastavili..

The post Još jedna pobeda i titula! appeared first on Srpska dijaspora | Vesti iz dijaspore i o dijaspori.