Drina ruši sve redom!

26

Još jedna sjajna igra i ubedljiva pobeda mlade ekipe Drine. Srpski klub iz melburnškog Nobl Parka ostvario je peti uzastopni trijumf i učvrstio se na vrhu tabele Četvrte lige Viktorije, pošto je kao gost deklasirao ekipu Bakstera sa 5:1.
Fudbaleri Drine su još u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika, pošto su stekli nedostižnih 4:0. Nisu se navijači ni pošteno smestili za početak utakmice, a golom golobradog Aleksandra Milojevića naš tim je već poveo.

Igrala je Drina veoma zrelo i samouvereno. Odbrambena četvorka bila je besprekorna i neprečazna za napad Bakstera, a u napadu je raznovrsna igra srpskog tima bila prava enigma za domaći tim. U 18. minutu Nemanja Salamandić je povećao prednost, da bi sedam minuta kasnije Aleksandar Mitrović efektnim poluvolejem povisio na 3:0.
Hitrnongi Nikola Stijačić je zatim postigao dva gola, po jedan u svakom poluvremenu, a pred sam kraj utakmice Drina je smanjila gas što je rival iskoristio da postigne počasni gol.